خرید backlink

Read more about Backlinks here.

سفارش Backlink

کلیه رقبای اختصاصی شما از نظر سئویی و جایگاه در گوگل آنالیز می شوند. واقعاً تعجب آور نیست زیرا زندگی می تواند بسیار دنیوی باشد ، بنابراین مردم هر چیزی را که غیر عادی است دوست دارند. به همین دلیل است که ایجاد پست یا فیلم های عجیب و غریب یا خنده دار اغلب یک روش مطمئن برای جذب پیوندها است.

سفارش Backlink

با این حال ، اگر شما مایل به شلیک الاغ خود هستید ، من روند خود را برای ساخت بک لینک های شگفت انگیز به اشتراک می گذارم. اما برخلاف هرزنامه پیوند با ارزش پایین ، اگر این مراحل را دنبال کنید ، می توانید بک لینک های شگفت انگیز بسازید. دلیل این امر نبود واسطه در سفارش بک لینک است و شرکت ما انحصاری در سایت هایی که توسط خودمان راه اندازی و رشد پیدا کرده است لینک سازی شما را انجام میدهد. اگر بخواهید سایت های دیگر به شما لینک دهند باید دلیل خوبی به آنها بدهید. اگر محتوای شما جالب و کاربردی باشد, کاربران لینک سایت شما را در وبسایت خود خواهند گذاشت. برای مثال زمانی که یک کاربر در حال خواندن مطلب یا یک صفحه از وبسایتی باشد, با کمک لینک ها به صفحات دیگری هدایت میشوند.

به عنوان مثال، تصور کنید شخصی در حال نوشتن مقاله ای در مورد سئو است. آنها ممکن است در مقاله خود به کبود سئو لینک دهند، زیرا آن ها فکر می کنند مهدی نجاری می تواند در سئو کمک کننده باشد. پکیج بک لینک می تواند شامل چند سایت و وبلاگ باشد و از نظر تعداد محدودیتی وجود ندارد و همچنین با انتخاب ماه های بیشتر تخفیفات بیشتری روی فاکتور نهایی لحاظ می شود . در بخشی دیگر از سایت بکوریتی می توانید کلمات و سایت های مختلفی را ثبت کنید تا با هر تغییر رتبه سیستم و نمودار شما را مطلع کند .

سفارش Backlink

و در نهایت به عنوان آخرین وب سایت فروش بک لینک، به رایامارکتینگ اشاره میکنم. برند رایامارکتینگ اغلب به دلیل ارائه خدمات تولید محتوا شناخته میشود. بک لینک های این وب سایت در دسته بندی های مختلفی تقسیم شده اند و اغلب از سایت های ایرانی گرفته میشوند. البته متاسفانه بیشتر این لینک ها هم بک لینک های موقتی هستند و برای دائمی کردن آنها باید هزینه بیشتری بپردازید. زمانی که سایت دیگری در مطالب و محتوای خود، به صفحه اصلی یا سایر صفحات سایت ما لینک می دهد، فرایند ساخت بک لینک صورت گرفته است. رسیدن به چنین جایگاه و اعتباری، قطعاً به تلاش و کار مداوم و درجه یک نیاز دارد.

به همین دلیل شما نیز در صورت دریافت بک‌لینک از آنها موفقیت‌تان در عرصه اینترنت تضمین می‌شود. از این رو تهیه چنین بک لینک هایی با ماهیتی کاملا طبیعی آرزوی بسیاری از سایتهای است. باتوجه‌به این موضوع که پایه الگوریتم اصلی گوگل به‌منظور رتبه‌بندی صفحات یک سایت را لینک‌ها می‌سازند و رتبه‌بندی در میان هزاران وب‌سایت بر عهده بک‌لینک‌ها است. بدین ترتیب تهیه بک‌لینک edu می‌تواند، مستلزم طی یک فرایند موفق آمیز در رتبه‌بندی‌های گوگل باشد. اگر برای سفارش و خرید بک لینک نیاز به مشاوره دارید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با مشاورین ما در ارتباط باشید.

به گونه ای که برخی از مشتریان ما برای درآوردن وب سایت خود از پنالتی از خرید رپرتاژ استفاده می کنند. در مجموعدبا این تفاسیر در مورد رپرتاژ ها می توان گفت که چون بکلینک مورد نظر شما در دل محتوایی مرتبط با موضوع کاریتان قرار می گیرد، می توان گفت که لینک سازی در این حالت کاملا طبیعی است. به همین دلیل می توان گفت که احتمال تاثیر منفی آن به کلی منتفی است. به همین دلیل افراد و یا شرکت هایی که الگوی «آهسته و پیوسته» برای سایت خود پیش گرفته اند، سفارش رپورتاژ را نسبت به سفارش بک لینک یا همان خرید بکلینک ترجیح می دهند. حتما می دانید که سئو (SEO مخفف Search Engine Optimization) یا به فارسی همان بهینه سازی سایت در مجموع از دو بخش سئو داخلی(On-Page SEO) و سئو خارجی(Off-Page SEO) تشکیل گردیده است. همانطور که از نام این دو بخش پیدا است، سئو داخلی به مجموعه فعالیت هایی که در داخل سایت برای بهینه سازی وب سایت انجام می شود گفته شده و در مقابل سئو خارجی به مجموعه مواردی که در خارج سایت صورت می پذیرد اطلاق می گردد.

در لایه سوم برای هرکدام از لینک های لایه دوم، لینک سازی انبوه انجام می‌گیرد. تارگت‌های لینک‌سازی توسط ما و از طریق گوگل جمع‌آوری(scrape) می‌شوند. سپس بر اساس پلتفرم آن‌ها دسته‌بندی و در لیست‌های مرتبط ذخیره می‌شوند. این لینک‌ها از انواع مختلفی مانند فروم، مقاله، بلاگ کامنت، اشتراک فایل، ویکی، سوشال بوک‌مارک و سوشال نتورک هستند. متاسفانه اخیرا برخی افراد بدون توجه به الگوریتم های گوگل، شروع به برنامه نویسی تحت وب کرده و پلن های بک لینک شما را به صورت اتوماتیک محاسبه می کنند. بایستی خاطرنشان کنیم که موتور جستجوی گوگل، قادر به تشخیص هر نوع الگوریتم و الگویی می باشد.

سفارش Backlink

بک لینک یکی از ابزارهای اصلی برای سئوی خارجی محسوب می‌شود و از اهمیت بالایی برخوردار است. خرید بک لینک راهی آسان برای پیشرفت وب‌سایت در مدت‌زمان کوتاه و حتی بلندمدت است، اما اگر دانش و فرصت کافی دارید تا خودتان بک لینک بسازید، توصیه می‌کنیم حتماً این کار را انجام دهید. بک لینک‌هایی که خودتان می‌سازید تبدیل به بک لینک‌های دائمی خواهند شد، در حالی که اکثر پکیج‌های خرید بک لینک، دارای تعداد بسیار زیادی بک لینک‌های موقت و کم کیفیت هستند. به زبان ساده، بک لینک (پیوند ورودی) پیوندی از یک سایت به سایتی دیگر است. موتورهای جستجو مانند گوگل، بک لینک را به عنوان سیگنال مهمی جهت رتبه بندی در نظر می‌گیرند، زیرا وقتی یک وب‌سایت به وب‌سایت دیگری لینک می‌دهد، این مفهوم برداشت می‌شود که محتوای ارزشمندی دارد. بک لینک‌های با کیفیت می‌توانند به افزایش رتبه سایت در نتایج SERP و بهبود سئو سایت شما کمک کنند.

با خرید پکیج رپورتاژ با انکرتکست های مختلف از وب سایت های ما، معمولا این مشکل تا حد زیادی مرتفع می گردد. احتمالا می دانید که از نظر گوگل، خرید بک لینک نوعی تخلف و دست بردن در نتایج جستجو محسوب گردیده و به همین علت گوگل به شدت با خرید بک لینک مخالف است. برای داشتن فروش بیشتر و فعالیت موفق توی این فضا نیاز به تجربه و طی کردن یک مسیر صحیح هست.

پنج سال پیش، با استفاده از تکنیک  آسمان خراش (SkyScraper)، می‌توانستیم لینک‌های رایگان ایجاد کنیم. شما فقط به گسترش کسب و کارتان بیندیشید ما بیزینس شما را بالاتر از رقبا قرار خواهیم داد. بله، به نظر میرسد که گوگل نمیتواند این موضوع را بدرستی تشخیص داده و در مورد آن قضاوت کند.

بسته به سختی کلمه می‌توان از ۳ تا ۶ لایه ساختار بک لینک هرمی را گسترش داد. در این حالت حجم انبوهی از بک لینک‌های قدرتمند و بک لینک‌های ضعیف‌تر و البته با حجم بیشتری در لایه‌های بالاتر ایجاد کرد. تمامی سایت هایی که در راش وب بصورت ناشر رپورتاژ آگهی و یا بک لینک ثبت شده اند. در نهایت فایلی شامل تمامی موارد بررسی شده، آنالیز رقبا و راهکارهای پیشنهادی (از بحث بازاریابی محتوا ، لینک سازی، تبلیغات خارجی، بهبود ورود کاربران و …) که توسط کارشناسان فنی ما تهیه شده به شما تحویل داده می شود. در پکیج 100 تایی بک لینک، اختصاصا برای سایت شما از 100 منبع معتبر و مرتبط با حوزه کاری شما به صورت همیشگی بک لینک گرفته می شود.

خدمات خرید بک لینک قوی تضمینی و باکیفیت دائمی، انبوه، هرمی، فالو، واقعی، طبیعی، لایه ای و … با تضمین %۱۰۰ عدم پنالتی گوگل
قوی ترین پکیج‌های خرید بک لینک را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید. تجربه ما نشان می دهد که پردرآمدترین و موفق ترین وب سایت ها از لحاظ سئو همیشه آن مواردی بودند که خرید بک لینک را انجام می داده اند، اما گوشه چشمی به بحث پنالتی شدن هم داشتند. این موارد همواره توانسته اند که ظرف اندک زمانی خود را به صدر نتایج گوگل رسانده و بیشترین کسب درآمد را داشته باشند. حقیقت این است که اکثر متخصصینن بر این باورند که سئو خارجی یا همان خرید بکلینک به مراتب از اثر و اهمیت بیش تری نسبت به سئو داخلی برخوردار است. سایت های فراوانی هستند که بدون هیچ گونه استفاده از سئو داخلی و فقط با خريد بك لينك و سئو خارجی به صفحه نخست گوگل آمده اند؛ اما عکس آن تاکنون بسیار کمتر مشاهده شده است.

این باعث افزایش رتبه مجله آنلاین می‌شود، و مقاله شما نیز از یک سایت معتبر بک لینک با ارزش دریافت می‌کند. یکی دیگر از وب‌سایت‌های ایرانی فروش بک لینک، وب‌سایت سئو ارزان می‌باشد که در آن می‌توانید به‌صورت انبوه بک لینک‌های ایرانی تهیه کنید. شایان ذکر است که اگر وب‌سایت شما نوپا است، خرید تعداد انبوهی از بک لینک را به شما توصیه نمی‌کنیم؛ زیرا ممکن است موجب هرز شناخته شدن وب‌سایت شما از نگاه گوگل شود. ربات‌های موتور جستجو برای بک لینک لینک‌ سایت‌های مورد اعتماد ارزش قائل هستند، زیرا مثل این است که آن سایت برای شما تضمین می‌کند. بنابراین، هر چه تعداد بک لینک‌های بیشتری از وب‌سایت‌های معتبر داشته باشید، احتمال بیشتری وجود دارد که گوگل در پاسخ به درخواست جستجوی کاربر، سایت شما را با قرار دادن آن در بالا در نتایج جستجو توصیه کند.

معمولا مهمترین ابزار برای بررسی و تحلیل بک لینک رقبا (website audit) ابزار ahrefs هستش، اما امروزه در ایران به دلیل هزینه های بالای این ابزار از semrush استفاده می شود. متن دیداری یک لینک را انکرتکست می گویندو انکرتکست در لینک سازی اهمیت زیادی دارد، زیرا به کمک متن لینک به موتورهای جستجو و کاربران می گویید موضوع صفحه ای که به آن لینک داده شده است چه می باشد. توصیه می کنم برای نحوه استفاده درست از انکرتکست ها به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

متاسفانه اگرچه اکثر این وب سایت ها با عشق و علاقه طراحی شده و بنا گردیده اند، اما هرگز به مرحله درآمدزایی نخواهند رسید. چرا که این وب سایت ها معمولا به سئو و بهینه سازی به وسیله خرید بک لینک هیچ اعتقادی نداشته و می خواهند به اصطلاح به صورت کاملا کلاه سفید عمل نمایند. در مجموع فراموش نکنید که طبق الگوریتم جدید گوگل، خرید بک لینک ارزان و فله ای سئو سایت شما را نابود خواهد کرد. پس به شما توصیه می کنیم که به هیچ عنوان به دنبال خرید بک لینک انبوه و بی کیفیت نباشید. بسیاری از سئوکاران همیشه با تاکید و تعصب خاصی می گویند که تعداد زیاد برای خرید بکلینک جواب می دهد و موارد مختلفی از تاثیر آن را نیز یاد می کنند. با این حال معلوم نیست که در این پروژه ها آیا واقعا بک لینک موثر بوده است و یا عامل دیگری سبب بالا آمدن سایت در گوگل شده است.

بک لینک‌های اولین صفحه در نتایج جستجوی گوگل، 3.8 برابر رتبه‌های دوم تا دهم است. بسیاری از متخصصان سئو، خرید بک لینک را روشی بی ‌نظیر و قدرتمند برای تصاحب بهترین رتبه های گوگل می‌ دانند و این روش را به بیزینس‌های مختلف پیشنهاد می‌دهند. یکی از بهترین استراتژی‌هایی که به شما کمک می‌کند که دارت بیزینس خود را به خال بزنید و به بهترین شکل ممکن، جایگاه‌های عالی گوگل را در بلند مدت از آن خود کنید، خرید بک لینک است. همواره با استفاده از ابزار های سئو، می توانید روند لینک سازی را مانیتور نمائید. ساخت بک لینک های شما به صورت آهسته و پیوسته انجام می گیرد و این مهم را از طریق ابزارهایی همچون ahrefs و Moz می توانید مانیتور کنید.

Backlink مهمترین فاکتور برای افزایش رتبه وب سایت شما می باشد که به سرعت عمل می کند. به طور کلی ، هرچه بک لینک های مرتبط و با کیفیت بیشتری به وب سایت خود داشته باشید ، در کلمات کلیدی مورد نظر خود رتبه بهتری خواهید داشت. بنابراین ، داشتن این نوع بک لینک ها مطلوب است ، زیرا رتبه بندی بالا می تواند میزان بازدید ، خرید ، نرخ تبدیل و غیره را افزایش دهد. برخی از ابزارهای رایگان شما را از طریق پردازش زبان طبیعی (NLP) راهنمایی می کنند که به حذف و یافتن شباهت های معنایی بین کلمات کلیدی کمک می کند.

ویژگی مثبت این وب‌سایت، فروش بک لینک سایت‌های ایرانی با پسوند .ir می‌باشد. پس یادتان باشد که برای کلمات کلیدی اصلی و فرعی خود، بک لینک بسازید تا هم متنوع باشد، هم بک لینک‌ها و فعالیت شما – از نظر گوگل – سالم و طبیعی قلمداد شوند. در حال حاضر هیچ بهانه‌ای برای اتخاذ یه استراتژی ایجاد پیوند وجود نداره.

استفاده از انکرتکست مرتبط باعث می‌شود کاربران بدانند که با کلیک روی پیوند به چه صفحه‌ای هدایت می‌شوند و به همین دلیل الگوریتم‌های موتور جست‌وجو ، ارزش و اعتبار بیشتری به لینک‌هایی که حاوی انکرتکست‌های مرتبط هستند می‌دهند. برای گرفتن یک نتیجه عالی بهتر است فقط از بهترین سایت ها لینک بگیرید و به بهترین سایت ها لینک دهید. اما پیش از آن می توانید با خرید بک لینک خوب قدرت دامنه و برندینگ وب سایت را ارتقا دهید و زمانی که پروفایل خوبی دارید شروع به خرید ریپورتاژ کنید و بهترین نتیجه را بگیرید. بک لینک ها اعتبار وب سایت را افزایش می دهند و به افزایش رتبه در موتورهای جستجو کمک می کنند که توجه مشتریان بالقوه را جلب می کند و تأثیر مثبتی بر درآمد شما خواهد داشت.

بسته های بک لینکی که به آنها ایمان داریم حاصل این تجربه گرنبها هستند. با افتخار اعلام می کنیم که افتتاح کننده ی اولین و بزرگترین شبکه سایت های pbn در ایران هستیم که نظیر آنها وجود ندارد. روش‌ها و ابزارهای مختلفی برای بررسی بک لینک‌های سایت شما وجود دارد. ما در ادامه دو روش بررسی بک لینک در گوگل سرچ کنسول و ابزار ahrefs را به شما معرفی می‌کنیم. بک لینک‌ها باید طبیعی باشند و مالک وب‌سایت آن‌ها را انتخاب کرده باشد تا لینک دهد، زیرا برای خوانندگانش ارزش ایجاد می‌کند و نه به این دلیل که برای انجام این کار به آن‌ها پول پرداخت شده است.

در حالت پیش‌فرض، تمامی لینک‌هایی که در یک وب‌سایت قرار می‌گیرند، لینک DoFollow به حساب می‌آیند؛ لینک‌های DoFollow یا Follow لینک‌هایی هستند که موتورهای جستجو، مقصد آن لینک‌ها را برای سنجش اعتبار و ارزش وب‌سایت شما بررسی می‌کند. به‌طور مثال اگر یک وب‌سایت معتبر و پر بازدید، بک لینک از وب‌سایت شما را به‌صورت DoFollow قرار دهد، موتور جستجو، مقصد آن لینک را بررسی می‌کند و به اعتبار وب‌سایتی که لینک شما را گذاشته است، به شما امتیازهای مثبتی برای افزایش رنک اعطا می‌کند. بنابراین و به توجه به توضیحات بالا، بهتر است که در انتخاب لینک‌های DoFollow و NoFollow دقت زیادی داشته باشید. Majestic SEO این ابزار رو به عنوان یه برنامه کروم ارائه میده و تجزیه و تحلیل back link رو مستقیماً به مرورگر شما میاره.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میون بگذارین و سوالات خودتون در این زمینه رو برای ما کامنت کنین. روش های لینک سازی زیاد هست و چیزی که در ایجاد بک لینک مهم هست، خلاقیت در بکار گیری رسانه هاست. البته فراموش نکنید که برای طبیعی سازی لینک سازی باید حتماً اقدام به ساخت انواع بک لینک به تعداد منطقی کنید. سفارش بک لینک دائمی، تنها راه حل برای بهبود نتایج کلمات کلیدی شما در موتورهای جستجو است. ما در مقاله بک لینک رایکان  لیستی از سایتهای با دامین اتوریتی بالا برای شما آماده کرده ایم که می توانید از آنها برای ساخت بک لینک دائمی استفاده نمایید. هنگامی که یک وب سایت دارای تعداد زیادی بک لینک با کیفیت بالا باشد، برای جستجوهای خاص قابل اعتمادتر و مرتبط تر در نظر گرفته می شود.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما
این سایت با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی محتوای خود را بر اساس داده‌های موجود در اینترنت تولید می‌کند و هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.