Verifying that you are not a robot...

45 طرح بهداشتی، درمانی و اورژانس در استان مرکزی مادر همت معرفی شد

خبر دادن آرانیوز علی ریزو آمونی در جلسه کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اراک به پروژه های فعال و افتتاح شده بهداشتی، درمانی و منطقه مرکزی اشاره کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی اراک بیش از 45 پروژه دارد. پروژه‌هایی در سطح منطقه در سال گذشته در حوزه‌های مختلف بهداشتی و فوریت‌های پزشکی بهره‌مند شده‌اند و بسیاری از پروژه‌های دیگر تا پایان دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسند.

امانی با اشاره به پروژه های در دست ساخت تصریح کرد: پروژه بیمارستان زنان و زایمان سینو رضایی آشتیانی با 110 تخت که در بحث جوانان، فاز سوم بیمارستان خیرساز آیت الله خوانسوری و خیرساز بسیار مفید است. ساختمان دیالیز از اراک که تمامی تعهدات دانشگاه به خوبی انجام شده و به زودی وارد حوزه های خدمات رسانی به مردم منطقه می شوند.

رئیس علوم پزشکی اراک از دیگر پروژه های این دانشگاه، ساختمان جدید سه دانشکده توانبخشی، دهان و دندان و بهداشت و همچنین خوابگاه 240 نفری و خوابگاه زن و شوهری را برشمرد و گفت: ما خوابگاه اجاره ای نخواهد داشت. تا سال آینده و این موضوع مهمی در حوزه فرهنگی و دانشجویی است.

وی با تاکید بر اینکه اگر اقدامات پیشگیرانه و بهداشتی به درستی انجام شود نیازی به راه اندازی بسیاری از طرح های درمانی نیست، خاطرنشان کرد: ارتقای سطح خدمات درمانی و درمانی در شهرها بار اصلی را از دوش مسئولان منطقه برمی دارد. . سرمایه گذاری کنید و دانشگاه را به سمت بخش هدایت کنید.

امانی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی اراک یکی از نهادهای اجرایی مرکزی است که با تمامی دستگاه ها همکاری می کند، افزود: احداث انبار استراتژیک غذا و دارو، کارگاه مرکزی تعمیرات اورژانس و تامین 20 واحد استیجاری با تجهیزات کامل. پزشکانی که مقاوم هستند و جذب آنها موثر است از دیگر اقدامات مهم دانشگاه است.

محمد اصغری رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اراک نیز اظهار داشت: اقدامات و فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی اراک نمونه بارز آن در چارچوب منویات مقام معظم رهبری است. کار جهاد است.

وی ادامه داد: در شورای شهر و دولت شهر اراک تلاش داریم در قالب تفاهم نامه همکاری با حوزه بهداشت و درمان را افزایش داده و موضوعات درخواستی را در دستور کار قرار دهیم.

به گزارش خبرگزاری «تسنیم»، اولین جلسه کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اراک به منظور بررسی مشکلات و چالش های حوزه بهداشت و درمان در مرکز برگزار شد. بیمارستان با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اراک، مدیر جلسه اجتماعی مراقبت های پزشکی منطقه، رئیس مرکز بهداشت اراک و سایر افراد مسئول بازداشت شدند.

همچنین در ادامه این جلسه شهریار حسینی رئیس مرکز بهداشت اراک و ایمان نظری معاون فنی و فوریت های 115 منطقه مرکزی گزارش خود را از اقدامات انجام شده و کمبودها ارائه کرد و از شورا با آنها همکاری کند. دانشگاه تا حد امکان

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما