Verifying that you are not a robot...

2 جوان برای خواندن جان خود را به خطر انداختند


آفتاب نیوز :

اولین حادثه چند روز پیش رخ داد و جنایتکار که متواری شده بود روز گذشته وارد کلانتری شد و خود را شناسایی کرد. ماجرا از این قرار بود که قاتل و مقتول هر دو در یک محله زندگی می کردند اما مدتی بود که با هم دعوا می کردند و با هم تماس می گرفتند. آنها 2 گروه رقیب بودند که همیشه مقابل هم بودند

چندی پیش با هم مشاجره و مشاجره کردند که مقتول با شلیک گلوله یکی از اعضای باند رقیب را زخمی کرد. آنها چند روز قبل از حادثه با هم درگیر شدند و یکی از آنها کشته شد و قاتل فرار کرد. جنایتکار روز گذشته پس از تسلیم به قتل اعتراف کرد و تحقیقات از وی زیر نظر قاضی امیرحسین علیمردان بازپرس جنایی تهران ادامه دارد.

این تنها جنایتی نبود که به دلیل هولیگانیسم اتفاق افتاد. شامگاه چهارشنبه دوازدهم مهرماه گزارش مشابه دیگری از جنایت به بازپرس علیمردان ارسال شد. مقتول مردی 36 ساله است که با سه ضربه چاقو جان خود را از دست داده است. فرزند مقتول نیز عامل این جنایت بوده و بررسی ها نشان می دهد که آنها با هم اختلاف نظر داشته اند و در موضوعات مختلف با هم جر و بحث کرده اند. آنطور که دوستانشان گفتند با انتشار عکس های خاص خود در فضای مجازی برای یکدیگر دعا می کردند تا اینکه چند روز پیش آینه موتورسیکلتشان در خیابان با هم برخورد کرد و بر سر این موضوع با هم دعوا کردند. این درگیری اگرچه با وساطت شاهدان به پایان رسید اما پس از گذشت 24 ساعت در روز حادثه دوباره با هم درگیر شدند و این بار درگیری آنها نتیجه خوبی نداشت و به جنایت ختم شد.

گروهی از بازپرسان اداره دهم پلیس آگاهی تهران از هم اکنون جستجو برای دستگیری قاتل فراری را آغاز کرده اند.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما