Verifying that you are not a robot...

مس سنگین تر از آلومینیوم تولید خوزستان همچنان در دلتنگی گم می شود


آفتاب نیوز :

هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری دو دیدار برگزار شد که در مهمترین بازی مس رفسنجان از ساعت 18:15 میزبان تیم آلومینیوم اراک بود و موفق شد اولین پیروزی فصل خود را کسب کند و 5 امتیاز لیگ برتر را کسب کند. . جدول. آلومینیوم اراک با 9 امتیاز در رده سوم باقی ماند. استقلالی های خوزستان در دیگر دیدار امروز (پنجشنبه) به مصاف ذوب آهن رفتند و با نتیجه 2 بر 1 شکست خوردند و همچنان حسرت پیروزی را دارند. ذوب آهن با این برد 8 امتیازی شد و به رده هفتم صعود کرد.

مس رفسنجان 2 – آلومینیوم اراک صفر

گل ها: سجاد شهبازاده در دقیقه 12 و جلال الدین علیمحمدی در دقیقه 90 + 3 کارت زرد: محمدمهدی محبی از مس رفسنجان، میلود فاخردینی، امیر نوری و سید مهرونی موسوی از آلومینیوم اراک کارت قرمز: –

توضیحات گل

سجاد شهبازاده در دقیقه 12 موفق شد از روی 11 متری پنالتی اولین گل تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه 3+90 توپ خوب رامتین سلیمان زودا و پاس او به جلال الدین علیمحمدی این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد تا پیروزی تیمش رقم بخورد.

استقلال خوزستان 1 – ذوب آهن اصفهان 2 گل: محمد طیبی در دقیقه 21 از استقلال خوزستان، محمد جواد محمدی در دقیقه 19 از ذوب آهنکارت زرد: محمد طیبی، حسن شوشتری و حسن ساکی از محوستانی و ردیبان، ذوب آهن:

توضیحات گلدر در دقیقه 19 ذوب آهن صاحب یک ضربه ایستگاهی شد اما این ضربه کوتاه بود و توپ به مصلح رفت. این بازیکن با ضربه سر خوب محمدجواد محمدی به تیمش فرصت بزرگی داد تا مهمان را پیش بیاندازد.

در دقیقه 21 ضربه کرنر دروازه ذوب آهن توسط محمد طیبی به گل تبدیل شد و استقلال خوزستان کار را به تساوی کشاند.

در دقیقه 90 + 2 شوت از راه دور نادر محمدی درون محوطه جریمه به محمد قریشی برخورد کرد و 3 گل تیمش را به ثمر رساند.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما