Verifying that you are not a robot...

طلا عقب نشینی کرد


آفتاب نیوز :

هر اونس طلا تا ساعت 8:25 صبح به وقت شرقی با 2.2 درصد کاهش به 1927.60 دلار رسید، در حالی که طلای آمریکا 0.11 درصد کاهش یافت و به 1928.60 دلار رسید.

روز چهارشنبه، قبل از اینکه فدرال رزرو پیش بینی های اقتصادی خود را با هشدارهایی در مورد افزایش طولانی مدت نرخ ها تجدید نظر کرد، نرخ ها به بالاترین سطح خود از اول سپتامبر رسید.

شاخص دلار آمریکا 0.4 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از 9 مارس رسید، در حالی که پس از ثابت نگه داشتن نرخ بهره فدرال رزرو در روز چهارشنبه، بازدهی خزانه داری دو ساله به بالاترین حد در 17 سال گذشته رسید.

به گفته کارشناسان، احتمالاً نرخ های اعلام شده برای مدت طولانی بالاتر خواهد ماند و در آینده نزدیک شاهد فشار نزولی بر قیمت طلا خواهیم بود. نرخ های بهره بالاتر از خرید طلای بدون بهره به دلار جلوگیری می کند.

فدرال رزرو مسیر سیاست سخت تری را برای مبارزه با تورم تا سال 2026 ترسیم کرده است، اما معتقد است که می تواند در کاهش تورم بدون تخریب اقتصاد یا از دست دادن شغل موفق باشد.

به گزارش رویترز، ییپ جان رونگ، تحلیلگر بازار IG گفت: هر گونه نزولی بیشتر احتمالاً سطح 1900 دلار را به عنوان حمایت فوری ترک خواهد کرد.

SPDR Goldtrust، بزرگترین صندوق سرمایه گذاری با پشتوانه طلا در جهان، اعلام کرد که سهام آن در روز چهارشنبه 0.1 درصد کاهش یافت و بانک مرکزی روسیه اعلام کرد که ذخایر طلای روسیه در اوایل سپتامبر به 75 میلیون اونس رسیده است.

در سایر فلزات گرانبها، نقره با 0.5 درصد کاهش به 23.12 دلار در هر اونس، پلاتین 0.9 درصد کاهش یافت و به 920.45 دلار رسید و پالادیوم با 1.1 درصد کاهش به 1260 دلار رسید و به 37 سنت رسید.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما